Privatumo politika

Mūsų svetainės adresas: https://kaipkaralaitekarolina.lt.

Kas mes esame? – Viešoji įstaiga „Actus magnus”, adresas korespondendcijai Kalvarijų 276-30, Vilnius.

  1. Kokią informaciją mes renkame ir kaip ją naudojame?

Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:

Informaciją apie Jūsų vardą, pavardę, adresą, tel.numerį ir el.pašto adresą, ką nurodote įsigydami svetainėje parduodamas prekes. Ši informacija reikalinga prekės pardavimo paslaugai suteikti ir perduodama tretiesiems asmenims tik tuo atveju, jei tai tiesiogiai susiję su paslaugos suteikimu (pvz. kurjeriui ar pašto skyrio darbuotojui).

Jeigu pirkėjas sukuria savo paskyrą elektroninėje parduotuvėje, informacija saugojama ir naudojama tik paslaugai suteikti ir perduodama tretiesiems asmenims tik tuo atveju, jei tai tiesiogiai susiję su paslaugos suteikimu (pvz. kurjeriui ar pašto skyrio darbuotojui).

Jeigu svetainės lankytojas rašo komentarą ar užklausą, pateikta informacija (vardas, pavardė, telefono numeris, el.pašto adresas) naudojami tik paslaugai suteikti.

Viešoji įstaiga „Actus magnus“ atsakingai pareiškia, kad neperduoda šios svetainės lankytojų ar pirkėjų duomenų tretiems asmenims jeigu tai nėra reikalinga paslaugos suteikimui.

Lankytojas ar pirkėjas gali visada kreiptis ir gauti informaciją apie jo asmeninių duomenų saugojimą ar pareikalauti juos ištrinti. Tai atliekama nemokamai.

Jeigu svetainės lankytojas ar pirkėjas užsiprenumeruoja naujienlaikraštį, jis visada turi teisę jo atsisakyti.

 Kaip svetainės turėtojas galime rinkti informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);

2. Slapukai

Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę. Mes naudojame Google Analytics, kuria analizuojame naudojimąsi šia interneto svetaine. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine. Šią informaciją laikys Google. Google privatumo politiką rasite čia: http://www.google.com/privacypolicy.html . Dauguma naršyklių leidžia Jums nepriimti jokių slapukų, nors tam tikros naršyklės leidžia Jums nepriimti tik trečiųjų šalių slapukų. Pavyzdžiui, Internet Explorer naršyklėje galite atsisakyti visų slapukų spausdami „Tools“ > „Internet Options“ > „Privacy“ ir pasirinkdami „Block all cookies“ (tai daroma paslenkant perjungiklį). Tačiau visų slapukų blokavimas turės neigiamą įtaką galimybei naudotis daugeliu interneto svetainių, įskaitant šią.

3. Politikos pakeitimai

Mes galime atnaujinti šią privatumo politiką ir atnaujinta versija bus paskelbta šioje svetainėje. Prašome reguliariai pasitikrinti informaciją, kad būtumėte su ja susipažinęs.

4. Trečiųjų šalių interneto svetainės

Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Trečioji šalis gali savo ruožtu rinkti lankytojo duomenis, tačiau tai nėra svetainės turėtojo atsakomybės ar įtakos zonoje.

Jeigu turite klausimų ar norite paprašyti ištrinti Jūsų paskyrą ir asmeninius duomenis, <prašome kreiptis el.paštu>