Kodėl vaikams naudinga skaityti knygas, žinote ir patys. Knygų būna visokių. Rašytoja Jolita Zykutė sako, kad jai patinka smagios ir teikiančios naudą. Todėl istorijos apie karalaitę Karoliną ir jos draugus yra būtent tokios. Tai savotiški emocijų ir nuotykių romanai, kur daug veiksmo išorėje ir viduje.

Su herojais visus išbandymus patyręs jaunasis skaitytojas užversdamas perskaitytą knygą bus truputėlį paaugęs, o ją kartu skaitęs tėtis ar mama turės pretekstą pokalbiui su savo vaiku apie pavydą, atsakomybę, draugystę ir jau pirmoje knygoje apie karalaitę girdėtą tiesą „Nesvarbu, kad išsipurvinai, svarbu, kad nusipraustum“.

Knygos iš serijos apie Karoliną ir jos draugus rekomenduojamos 6-10 metų vaikams. Sakydami „vaikams” turime galvoje ir mergaites, ir berniukus. Na taip, knygos apie karalaites dažniau patinka mergaitėms, tačiau įspėjame, kad Karolina nėra princesė, kuriai rūpi poniai ir gražios suknelės. Karalaičių gyvenime yra svarbesnių dalykų – pavyzdžiui, draugystė ar kova prieš neteisybę.

„Kaip karalaitė Karolina pavydėjo ir kas iš to išėjo”, 2020 m., „Actus magnus”. <Pirkti tiesiai iš leidėjo galite čia>

„Kaip karalaitė iš grožio konkurso pabėgo”, 2018 m., „Nieko rimto” leidykla.

Knygos-Kaip-karalaite-is-grozio-konkurso-pabego

Nemokami  psichoterapinių įžvalgų turintys pasakojimai ikimokyklinio ir pradinių klasių vaikams „Kasdienės istorijos iš karalaitės Karolinos ir jos draugų gyvenimo apie dalykus, kokių patyrei ir tu”.

Kasdienes-istorijos-is-karalaites-Karolinos-ir-jos-draugu gyvenimo