Knyga-Kaip karalaite-Karolina-pavydejo

Knyga „Kaip karalaitė Karolina pavydėjo ir kas iš to išėjo”

Karolina galėtų būti tavo sesuo. Deja, nėra, nors tikrai norėtų. Neturi ji nei brolio, nei sesers, tik geriausią draugą taksiuką Tapį, dvi pamaivas kalytes Fi ir Fifi ir dar Visų reikalų ministrą, kuris mergaitę vadina Jūsų Didenybe. Taip, ji yra tikra karalaitė, bet kitokia nei tavo pažįstamos princesės. Užuot sėdėjusi soste ir valdžiusi karalystę, ji nuolat patiria įvairiausių nuotykių, kurie patiktų ir tau.

Šioje knygoje sužinosi, kad kankinama pavydo mergaitė sugalvoja didį planą, kaip pasirodyti geresnei už Visų reikalų ministro dukterėčią Anelę, gaunančią visą jo dėmesį ir netgi Tapio meilę. Tik netrukus sumanymas žlunga, o karalaitė su Fi ir Fifi bei sarginiu šunimi Auviu turi iš „Lokio cirko“ išgelbėti Anelės šuniuką Sniegelį ir kitus nelaisvėje įkalintus keturkojus. Kaip gerai, kad jiems padeda vištų detektyvių biuras ir slaptasis agentas Baliukas.

Juk sakiau, kad tokie nuotykiai patiktų ir tau!

<Pavartyti knygą gali čia>

<Nemokamus spalvinimo piešinukus su knygos herojais ir kitas užduotis vaikams (įskaitant detektyvės Raudonskarės ir spec.agento Baliuko) rasi paspaudęs čia>

<Nemokamai paklausyti knygos ištrauką galite čia. Pirma dalis.>

<Nemokamai paklausyti knygos ištrauką galite čia. Antra dalis.>

Projektą finansavo

LKT logotipas